українська російська англійська
Землевпорядники Херсонщини сформували перелік інвестиційно-привабливих територій з 258 земельних ділянок
10.07.2015 | 13:17
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Територіальні органи Держгеокадастру у Херсонській області сформували Перелік інвестиційно-привабливих територій у сільських, селищних, та міських радах області. До Переліку увійшли 258 земельних масивів загальною площею 9 615 гектарів – наділи будуть запропоновані інвесторам, які розвиватимуть інфраструктуру та економічний потенціал регіону.

Аграрний сектор є однією з пріоритетних сфер розвитку господарського комплексу області. Тому, найбільша кількість земельних ділянок, включених до Переліку, призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Це 139 ділянок площею 8198 га, що складає 53,8% від загальної кількості запропонованих ділянок.

Крім цього, землевпорядники визначили 12 земельних ділянок (364,9 га) для розміщення об’єктів альтернативної енергетики, 15 ділянок (12,5 га) для розташування автозаправних комплексів та об’єктів автосервісу, 20 ділянок (204,3 га) для розміщення об’єктів рекреації та зеленого туризму, 4 ділянки з водними об’єктами (339,5 га) для рибогосподарських цілей. Решта 68 ділянок загальною площею 495,2 га - це землі, що пропонуються для будівництва промислових, торгівельних та інших комерційних об’єктів.

Довідково

З 1 січня 2013 року центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальні органи передають у власність або у користування земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Держгеокадастр відповідно до покладених на нього завдань розпоряджається землями державної власності сільськогосподарського призначення в межах, визначених Земельним кодексом України, безпосередньо або через визначені в установленому порядку його територіальні органи.

 

версія для друку