українська російська англійська
Відбулась зустріч співробітників ДСНС з представниками Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні
14.07.2015 | 18:44
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

14 липня в ДСНС України відбулась зустріч представників ДСНС України на чолі з Головою Служби Миколою Чечоткіним з виконуючим обов’язки керівника Представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Жаном-Ноелем Веттервальдом.

Під час зустрічі співробітники ДСНС України розглянули питання стосовно тимчасово переміщених осіб з Донецької, Луганської областей та з АР Крим і міста Севастополь та обговорили подальше співробітництво.

«Наша Служба бачить допомогу для тимчасово переміщених осіб у вигляді надання житла, часткового або повного ремонту приміщень у всіх регіонах України, продуктів харчування, майна та створенні робочих місць для вимушених переселенців», – зазначив Голова Служби Микола Чечоткін.

Нагадаємо, що наразі ДСНС України налічує 902 тис. 2 переміщені особи (за добу – 554 осіб), у тому числі з Донецької, Луганської областей 881 тис. 321 особу (за добу – 543 особи) та з Автономної Республіки Крим і міста Севастополь 20 тис. 681 особу, з яких 153 тис. 901 дитину, 436 тис. 703 інваліди та осіб похилого віку.

 

версія для друку