українська російська англійська
Підрозділи ДСНС доправили до Краматорська чергову гуманітарну допомогу для жителів Донецької області
15.07.2015 | 14:17
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

15 липня підрозділами ДСНС України було доправлено до м. Краматорськ чергову гуманітарну допомогу для мешканців Донецької області, яка надана Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Гуманітарний вантаж, а це гігієнічні комплекти, з яких 2 500 шт. мила, 2 500 засобів для миття посуду, 750 шт. шампунів, 1 500 шт. засобів для чищення, 1 000 шт. зубних щіток, 4 000 шт. прального порошку, 2 000 шт. зубної пасти; спальні комплекти, а саме 1 000 подушок, 1 000 ковдр та 750 комплектів постільної білизни, а також 500 ліжок рятувальниками ДСНС України було передано до департаменту з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної адміністрації. Після чого адміністрація області розподілить цю допомогу серед населення, яке найбільше цього потребує.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2015 року Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) доставило шостий гуманітарний вантаж для жителів східних регіонів, який тимчасово зберігався на складах ДСНС України у м. Вишневе.

Співробітництво між Україною та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) триває від серпня 2014 року. Адже ця організація протягом жовтня-листопада минулого року доставила до України технічне обладнання для побудови семи транзитних містечок із збірних будинків для короткострокового проживання у них людей зі Сходу України, а також зимовий одяг та побутову техніку.

 

 

версія для друку