українська російська англійська
Україна та США поглиблюватимуть співпрацю у митній сфері
15.07.2015 | 15:10
Прес-служба Державної фіскальної служби

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров провів зустріч 14 липня із заступником керівника Митної та прикордонної охорони США (U.S. CBP) Кевіном Мак-Аліненом (Kevin K. McAleenan). Учасники обговорили сучасний стан та перспективи українсько-американських відносин у митній сфері.

«Митна та прикордонна охорона США була завжди надійним партнером митних органів України. При підтримці американської сторони ми значно посилили наші можливості з протидії незаконному переміщенню наркотиків, зброї, радіоактивних та інших небезпечних речовин та контролю за товарами подвійного призначення», - підкреслив Роман Насіров.

На думку Голови ДФС України, перспективними напрямами співпраці є поглиблення взаємодії у правоохоронній сфері, пост-митного контролю та аналізу ризиків.

При цьому, він зазначив, що ДФС України розраховує на експертну та технічну допомогу Митної та прикордонної охорони США.

У свою чергу, заступник керівника Митної та прикордонної охорони США погодився на активізацію співпраці та підтримку її подальшого розвитку.

Кевін Мак-Алінен також поінформував, що американська сторона завершила опрацювання проекту міжурядової Угоди про взаємну адміністративну допомогу в митних справах, яка була ініційована українською стороною.

Роман Насіров та Кевін Мак-Алінен погодилися прискорити узгодження двома відомствами проекту міжурядової Угоди з метою її подальшого укладення.

 

Довідково

Проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом США про взаємну адміністративну допомогу в митних справах спрямований на посилення взаємодії Державної фіскальної служби України та Митної та прикордонної охорони США з метою перевірки законності здійснення зовнішньоекономічних операцій, які здійснюються суб‘єктами зовнішньоекономічної діяльності України та США у рамках двосторонньої торгівлі.

 

 

 

версія для друку