українська російська англійська
Володимир Шульмейстер провів робочу зустріч із Віце-прем'єр-міністром Словенії
15.07.2015 | 15:24
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

14 липня у Міністерстві інфраструктури відбулася робоча зустріч із делегацією Республіки Словенія, очолюваною Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Карлом Ер’явцем. За ініціативи Міністерства інфраструктури до складу української делегації, під головуванням Першого заступника Міністра інфраструктури Володимира Шульмейстера, увійшли заступник Міністра оборони Юрій Гусєв і заступник Міністра аграрної політики та продовольства Володимир Лапа.

До словенської делегації увійшли Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Наташа Прах, керівник офісу Міністра закордонних справ Власта Вівод, Державний секретар Міністерства економіки Словенії Алеш Кантарутті, представник Посольства Словенії в Україні Тарас Притула, керівник департаменту Східної Європи МЗС Словенії Ада Філіп Слівнік, перший секретар Посольства Грегор Франк та представники бізнес-кіл Словенії.

Сторони зустрілися для обговорення питань співпраці у сфері інфраструктури та транспорту. У зверненні до Віце-прем’єр-міністра Республіки Словенія Карла Ер’явця Володимир Шульмейстер окреслив сфери діяльності, в яких можливо посилити співпрацю. «Ми проводимо наймасштабнішу реформу дорожнього господарства за останні 20 років і працюємо над залученням інвестицій. Зокрема, запрошуємо словенські компанії до участі в тендері на побудову першої концесійної дороги Львів-Краковець. Крім цього, мушу відзначити, що, на жаль, зараз немає прямого повітряного сполучення між Києвом та Любляною. Тому я прошу Вас поспілкуватися із представниками компанії Adria щодо відновлення рейсів Любляна-Київ», – наголосив Володимир Шульмейстер.

Пан Карл Ер’явець погодився, що повітряні сполучення важливі для співпраці у сфері економіки, та запевнив, що Словенія готова надавати підтримку нашій країні на шляху інтеграції до Євросоюзу. Віце-прем’єр-міністр зазначив, що представники бізнес-кіл Словенії, які беруть участь у робочій зустрічі, зацікавлені реалізовувати спільні проекти, зокрема, у сфері модернізації Укрзалізниці.

Сторони продовжили співпрацю у форматі двосторонніх переговорів між представниками бізнесу Словенії та очільниками профільних департаментів міністерств. Обговорили досвід словенських компаній з реалізації проектів електронного контролю ваги, швидкості транспортних засобів тощо. Крім цього, домовилися про проведення технічної наради між Укрзалізницею та компанією Iskratel щодо комунікаційних рішень для залізниці.

 

 

версія для друку