українська російська англійська
Дніпропетровські землевпорядники перерахували до бюджету більше 1,2 мільйона гривень
15.07.2015 | 15:35
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

З початку року працівники органів земельних ресурсів Дніпропетровської області надали населенню 79 151 адміністративну послугу. З них на платній основі землевпорядники надали 20 980 адмінпослуг та спрямували до бюджету 1 217 524 грн.

Мешканці Дніпропетровщини найчастіше звертаються до органів земельних ресурсів за наданням витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сумарно кількість запитів складає 84% від загального обсягу платних адмінпослуг.

Найбільша кількість безоплатних адмінпослуг стосувалася документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. За перше півріччя поточного року фахівці землевпорядної служби надали 16 939 таких адмінпослуг.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг, які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

У Дніпропетровській області надання адмінпослуг у сфері земельних відносин відбувається через 35 Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру та сайті головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області у розділі «Адміністративні послуги».

 

версія для друку