українська російська англійська
Сполучені Штати Америки висловлюють підтримку ходу реформ енергетичного сектору України - результати зустрічі у Вашингтоні
15.07.2015 | 16:46
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Прес-реліз

Офіс речника Державного Департаменту США

Вашингтон, 14 липня

 

Сполучені Штати Америки і Україна провели свій п'ятий щорічний Діалог з енергетичної безпеки під головуванням Спеціального посланника Державного департаменту США з питань міжнародної енергетики Амоса Хольштайна і Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина. Подія відбулася 14 липня, у Вашингтоні, округ Колумбія.

 

Під час заходу сторони провели поглиблену дискусію щодо цілої низки питань енергетичного сектору України.

До Делегації США були включені заступник помічника міністра енергетики Джонатан Елкінд і заступник помічника адміністратора USAID Джонатан Кац.

До Української делегації також був включений генеральний директор НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболев і президент ДП НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський.

Учасники делегацій від Сполучених Штатів Америки та України обговорили хід реформ енергетичного сектору в Україні, а також критичну необхідність забезпечення поставок газу шляхом диверсифікації джерел енергії та шляхів постачання.

Сторони також обговорили допомогу США в енергетичному секторі України, зокрема у сферах видобування природного газу і виробництва електроенергії, а також інвестиційний клімат в країні.

Офіційні представники США висловили підтримку ходу реформ енергетичного сектору України на сьогоднішній день і запевнили українських партнерів у прихильності до подальшої спільної роботи з Україною та міжнародними партнерами з метою подальшого зміцнення реформ і енергетичної безпеки України.

Сполучені Штати рішуче підтримують зусилля України щодо розвитку внутрішнього виробництва енергії та диверсифікації джерел поставок. Обидві сторони домовилися продовжити постійний, продуктивний діалог з питань енергетики.

 

Оригінал прес-релізу доступний тут.

версія для друку