українська російська англійська
Меморіальний комплекс "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни" переіменовано на "Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс"
16.07.2015 | 10:15
Прес-служба Міністерства культури

Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни» переіменовано на «Музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс».

Зміна назви визначена наказом Віце-прем’єр-міністра - Міністра культури В’ячеслава Кириленка від 16 липня 2015 року.

Рішення про переіменування музею прийнято на підставі законів про декомунізацію - «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» та «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в України та заборону пропаганди їх символіки», а також законів «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про культуру», «Про музеї та музейну справу»; Положення про Міністерство культури України.

У цьому рішенні також враховано результати громадського обговорення та круглого столу щодо зміни назви Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни», який відбувся 12 червня, а також подання від Музею.

.

 

версія для друку