українська російська англійська
Послуги з газопостачання киянам відтепер надаватиме новостворене підприємство "КиївГазЕнерджи"
16.07.2015 | 15:40
Київська МДА

Відповідно до Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» відбулось реформування газової сфери, а саме: розмежовано функції розподілу та постачання природного газу населенню. Тому з липня цього року ПАТ «Київгаз» розділилось на підприємство, яке здійснює транспортування природного газу, та дочірнє підприємство «КиївГазЕнерджи», яке надає послуги з газопостачання споживачам.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №74 від 02.03.2015р., договір про надання населенню послуг з газопостачання став тристороннім. Перша сторона – постачальник (ДП «КиївГазЕнерджи»), друга сторона – газорозподільне підприємство (ПАТ «Київгаз») і третя сторона – побутовий споживач, який отримує природний газ на території столиці.

На якість газу, що постачає ПАТ «НАК «Нафтогаз України», ці зміни не впливають. Ціни на газ лишаються незмінними. Усі законодавчо встановлені соціальні гарантії (пільги та субсидії) збережено в повному обсязі.

Нові договірні умови опубліковано у випуску 116 (4995) від 26-28.06.2015 р. газети «Сьогодні», на сайті ПАТ «Київгаз» www.kyivgaz.ua та сайті ДП «КиївГазЕнерджи» http://energy.kyivgaz.ua. Ці умови повністю відповідають умовам типового договору.

Усі споживачі, які продовжують після 30 червня споживати послуги з газопостачання, є такими, що ствердно відповіли на пропозицію укласти договір про надання послуг з газопостачання на опублікованих умовах.

При цьому ПАТ «Київгаз» та ДП «КиївГазЕнерджи» запрошують споживачів у письмовій формі укласти новий тристоронній договір про надання газопостачання населенню. Укласти договір, отримати інформацію щодо нарахувань, наявності або відсутності заборгованості, пільг та субсидій, отримати будь-яку іншу консультацію можна за телефоном (044) 495-04-05 або за адресами:

вул. Василенка, 5 (Солом’янський р-н);

вул. Ярославів Вал, 33-Б (Шевченківський, Печерський р-ни);

вул. Гоголівська, 39-Б (Шевченківський р-н);

вул. Білицька, 45 (Подільський, Оболонський р-ни);

пров. Червоноармійський, 18 (Голосіївський р-н);

просп. Перемоги, 75/2 (Святошинський р-н);

вул. Електротехнічна, 9 (Дарницький, Дніпровський, Деснянський р-ни).

Прийом триває з понеділка до четверга з 9:00 до 17:30, у п’ятницю з 9:00 до 16:15, у суботу – з 8:30 до 17:30.

 

версія для друку