українська російська англійська
Україна зацікавлена у поглибленні співпраці з Казахстаном у сфері тваринництва, птахівництва та рослинництва, - Владислава Рутицька
16.07.2015 | 17:33
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Україна зацікавлена у поглибленні співпраці з Казахстаном у сфері тваринництва, птахівництва та рослинництва. Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції заявила під час 12-го засідання Спільної Міжурядової українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва.

«Ми зацікавлені в тому, щоб потенціал торгових та інвестиційних переваг наших країн у двосторонньому співробітництві був розкритий і використаний повною мірою. У сфері сільського господарства Україна зацікавлена у поглиблені співпраці в таких сферах як тваринництво, птахівництво, рослинництво, а також у напрямі наукового співробітництва, де вже є певні напрацювання», - сказала Владислава Рутицька.

Між Україною та Казахстаном на міжвідомчому на експертному рівні є відчутний прогрес у сфері селекції та тваринництва, який потребує розвитку і практичної реалізації.

«Конкретні домовленості між приватним аграрним сектором обох країн ми вже маємо. Сподіваюся на ефективне втілення затверджених рішень Спільної Міжурядової комісії, а також подальший розвиток і поглиблення двостороннього співробітництва», - додала заступник Міністра.

Довідково

Протокол за результатами засідання 12-го засідання Спільної Міжурядової українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва було підписано Міністром регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Геннадієм Зубком та Першим заступником Прем’єр-міністра Казахстану Бакитжаном Сагінтаєвим.

 

версія для друку