українська російська англійська
НКЦПФР підписала меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку
16.07.2015 | 17:25
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), Національний банк України та Міністерство фінансів України підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) 15 липня 2015 року. Так, документ спрямований на координацію зусиль сторін меморандуму для забезпечення розвитку ринку капіталу України.

Відзначимо, що в рамках співробітництва передбачено, що ЄБРР надаватиме методологічну або технічну  допомогу за такими напрямками, як сприяння ліквідності і торгівлі інструментами вітчизняних ринків капіталу, підтримка розвитку та поліпшення розрахунково-депозитарної інфраструктури, нарощування потенціалу регулюючих органів тощо.

Тимур Хромаєв, Голова НКЦПФР, зазначив: «Наразі перед регуляторами фінансового сектору стоїть чітке завдання щодо розбудови інфраструктури ринків капіталу України, яка відповідатиме кращим міжнародним стандартам. Я впевнений, що налагодження такої співпраці із закордонними колегами дасть можливість впровадження нових інструментів на ринку, вдосконалення законодавчої та нормативно-правої баз, а також сприятиме ефективній мобілізації капіталу в українській економіці в цілому».

Додамо, що НКЦПФР завжди відкрита і готова до плідної та результативної роботи із світовою спільнотою у напрямку розвитку фондового ринку та покращення інвестиційної привабливості України.

версія для друку