українська російська англійська
Валерій Ярошенко ознайомився з роботою соціальних служб Харківщини
16.07.2015 | 19:50
Прес-служба Міністерства соціальної політики

У рамках робочої поїздки по регіонах України заступник Міністра соціальної політики Валерій Ярошенко сьогодні перебував у Харкові.

Він ознайомився з роботою Харківського міського центру зайнятості, Центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, управління соцзахисту населення адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради.

Також Валерій Ярошенко відвідав Дергачівський район, де побував в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації та Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби (місто Дергачі).

Заступник Міністра ознайомився з роботою установ і організацій, які надають соціальні послуги громадянам, та проблемними питаннями, що стосуються зайнятості тимчасових переселенців із зони проведення антитерористичної операції, а також соціальних виплат і субсидій малозабезпеченим громадянам.

За підсумками візиту відбулася прес-конференція, під час якої т. в. о. заступника голови Харківської облдержадміністрації Вадим Глушко повідомив про те, що в Харківській області за оновленою програмою оформлення субсидій до районних управлінь соцзахисту звернулося 84 тис. сімей, з них 69 тисячам домогосподарств субсидії уже нараховані.

Водночас станом на 1 травня ц.р. в області субсидії отримували 119 тис. 200 родин, яким вона автоматично була продовжена ще на один рік.

«Зараз максимально спрощена процедура заповнення декларації, - нагадав заступник Міністра соціальної політики. - При декларуванні доходів заявнику не потрібно вказувати розмір доходу за календарний рік. В декларації зазначається тільки вид доходу - пенсія, зарплата тощо. Всі інші дані соціальні працівники беруть з баз фіскальної служби і Пенсійного фонду».

Скасовано штрафні санкції для громадян за помилкове нарахування субсидії, нагадав Валерій Ярошенко. Систему субсидій зробили доступною і для підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування.

«В Україні 2,5 млн. сімей заявили про потребу в субсидії. Вже нарахована субсидія 600 тис. родин. Хочу вас запевнити, що кошти в державі на субсидії», - підкреслив заступник Міністра соцполітики.

Нагадаємо, робочі групи Міністерства соціальної політики створені і працюють на підставі розпорядження Міністра Павла Розенка. Досвідчені фахівці Міністерства перевіряють хід впровадження соціальних реформ, надають консультативну допомогу місцевим управлінням соцзахисту, районним держадміністраціям з метою підвищення якості надання соціальних послуг.

 

 

версія для друку