українська російська англійська
Олександр Квіташвілі: Керівництво Комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради саботує медичну реформу
16.07.2015 | 22:47
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

«Медична реформа не може бути заблокована через трьох заангажованих політиків», - заявив Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі сьогодні на брифінгу. Він пообіцяв «зробити все можливе, щоб не допустити цього». Зокрема, скористатися можливістю внесення законопроекту, ініційованого МОЗ України «з голосу».

«Сьогоднішнє засідання Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я явно продемонструвало заангажованість та бажання законсервувати сьогоднішній катастрофічний стан української медицини у Ольги Богомолець, Оксани Корчинської та Олега Мусія. Саме вони саботували обговорення реформаторського законопроекту (№ 2309а)», - повідомив Олександр Квіташвілі.

«Ми сьогодні отримали висновки експертного управління, в якому чорним по білому сказано, що дані законопроекти пропонуються до розгляду у Верховній Раді в першому читанні. Парламентський комітет з питань бюджету підтримав законопроекти МОЗ України. Ми отримали схвальні відгуки і від громадськості та медичної спільноти більшості областей. Більш того, ми завжди висловлювали готовність до обговорення і пошуку консенсусу з приводу будь-яких формулювань ініційованих законопроектів», - повідомила Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко. «Вносити альтернативні законопроекти не має сенсу, оскільки просто можна внести свої правки в уже існуючий». «Якщо депутати хочуть канікул, такими діями вони отримають канікули на наступні 24 роки», - наголосила вона.

Міністр охорони здоров’я України нагадав також, що «заради прийняття реформаторських законопроектів МОЗ України, він подав у відставку». «Неможна нехтувати державними інтересами на догоду власним нереалізованим амбіціям», - підсумував він.

 

 

версія для друку