українська російська англійська
Україна та Казахстан домовилися про економічну співпрацю на принципах СОТ
17.07.2015 | 11:12
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Україна та Казахстан домовилися розбудовувати подальші відносини у сфері торговельно-економічного співробітництва на основі норм та принципів Світової організації торгівлі і не застосовувати у двосторонній торгівлі положення додатку 6 до Договору про зону вільної торгівлі між державами-учасниками СНД. Фактично це означає зобов’язання сторін скасувати штучні бар’єри в торгівлі, що призведе до нарощування товарообігу між країнами.

Відповідні домовленості були закріплені в Протоколі дванадцятого засідання Спільної Міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва, який підписали Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова української частини комісії Геннадій Зубко та Перший заступник Прем'єр-міністра Республіки Казахстан, голова казахстанської частини комісії Бакитжан Сагінтаєв.

Україна та Казахстан направлять делегації експертів для того, щоб вирішити питання щодо постачання на Україну казахстанського вугілля марки А, опрацювати питання постачання в Україну і транзиту трубопроводним транспортом нафти сирої. Учасники засідання також домовилися вивчити питання постачання в Україну казахстанського природного газу і транзиту через територію Республіки Казахстан туркменського і узбецького природного газу.

 

Довідково

Дванадцяте засідання Спільної Міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва відбулося на виконання домовленостей, досягнутих між Президентами України Петром Порошенком і Республіки Казахстан Нурсултаном Назарбаєвим.

 

 

 

 

версія для друку