українська російська англійська
Антимонопольний комітет шукає шляхи врегулювання проблемних питань функціонування фармацевтичного ринку
17.07.2015 | 19:14
ПРЕС-СЛУЖБА АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

17 липня 2015 року відбувся круглий стіл на тему: «Вплив рекомендацій Антимонопольного комітету України щодо організації роздрібної торгівлі лікарськими засобами аптечними закладами та надання ними маркетингових послуг».

Участь у заході взяли державний уповноважений Антимонопольного комітету України Світлана Панаіотіді, голова правління Аптечної професійної асоціації України Ігор Червоненко, виконавчий директор Аптечної професійної асоціації України Володимир Руденко, директор компанії Моріон Ігор Крячко, керуючий партнер Юридичної фірми ОМП Микола Орлов, партнери юридичних фірм, представники провідних фармацевтичних компаній, громадських організацій та засобів масової інформації.

Метою засідання є пошук взаєморозуміння між Антимонопольним комітетом України та провідними аптечними мережами або компромісного впливу антимонопольного регулятора на фармацевтичну галузь.

Учасники фармацевтичного ринку стверджували, що виконання ними рекомендацій Комітету щодо надання маркетингових послуг може призвести до банкрутства та закриття багатьох аптечних закладів.

Державний уповноважений Антимонопольного комітету України Світлана Панаіотіді у свою чергу зазначила: «Ми готові до відкритого діалогу з представниками бізнесу та чекаємо на пропозиції щодо врегулювання проблемних питань функціонування ринку».

У ході дискусії, що розгорнулась з приводу вимог Антимонопольного комітету України про надання інформації щодо діяльності аптечних мереж, було обговорено вплив рекомендацій Комітету на діяльність аптечних закладів.

За результатами засідання учасники зустрічі висловили готовність до подальшої конструктивної співпраці для розвитку чесної економічної конкуренції на фармацевтичному ринку України.

 

версія для друку