українська російська англійська
Щодо зміни представника Кабінету Міністрів України у складі конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції
20.07.2015 | 11:27

Триває прийом пропозицій громадських об’єднань щодо кандидатів для заміни особи від Кабінету Міністрів у складі конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Порядок внесення пропозицій і голосування

Громадські об’єднання у строк до 18 год. 00 хв. 20 липня 2015 р. можуть надати пропозиції щодо кандидатів для включення до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства, надіславши на адресу електронної пошти skr@kmu.gov.ua від скановану заяву засвідчену підписом керівника громадського об’єднання, в якій зазначено інформацію про запропоновану кандидатуру.

Уповноважена посадова особа Секретаріату Кабінету Міністрів України, відповідальна за проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства, зобов’язана невідкладно передати зібрану інформацію авторитетним інтернет-виданням, які проведуть он-лайн голосування, що триватиме до 24 год. 00 хв. 21 липня 2015 р., яким буде обрано того, хто матиме найбільше голосів громадськості, а відповідно, і її довіри.

Голосування за запропонованих громадськими об’єднаннями кандидатів відбудеться 21 липня 2015 р. за посиланнями:

Левый берег http://lb.ua/

Українська правда http://www.pravda.com.ua/

Фокус http://focus.ua/

версія для друку