українська російська англійська
У Новому Роздолі на Львівщині - нове приміщення центру зайнятості
20.07.2015 | 12:13
Прес-служба Державної служби зайнятості

Відтепер мешканці наймолодшого за віком міста Львівщини будуть отримувати соціальні послуги з питань пошуку роботи чи потрібного персоналу у сучасній споруді. Адже 17 липня 2015 року у Новому Роздолі відбулося урочисте відкриття новозбудованого приміщення міського центру зайнятості.

У святковій церемонії відкриття взяли участь Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба, очільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк, міський голова Нового Роздолу Володимир Туз, представники органів влади, підприємств, засобів масової інформації та громадськості.

У вітальному слові Ярослав Кашуба зазначив, що будівництво цього об’єкту соціальної сфери тривало три роки, ще стільки ж воно простоювало через відсутність фінансування і лише тепер вдалося здати його до експлуатації.

«Мені приємно відзначити, що відкриття приміщення Новороздільського МЦЗ відбулося за моєї каденції в період модернізації державної служби зайнятості, у часи перетворення її на Національне агентство зайнятості із значно ширшими, аніж сьогодні, функціями, повноваженнями і можливостями,–сказав Ярослав Кашуба.–Тому ця будівля, куди приходитимуть не лише ті, хто втратив роботу, але й роботодавці, повинна стати відкритим майданчиком, структурою, під одним дахом якої надаватимуть ефективні послуги спеціалісти різних соціальних служб, що функціонують у місті. Тут мають постійно проводитися тематичні заходи з роботодавцями, волонтерами, представниками громадських організацій з питань розвитку економіки чи підтримки підприємницьких ініціатив».

Голова Державної служби зайнятості повідомив, що Львівщина – одна з трьох областей України, де за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку у 2016-2017 роках реалізовуватиметься пілотний проект задля підтримки та розгортання діяльності малого і середнього бізнесу. Сума гранту становить двадцять мільйонів доларів. Кошти у вигляді безвідсоткової позики надаватимуться на закупівлю обладнання та матеріалів представникам вразливих верств населення, зокрема малозабезпеченим, внутрішньо перемішеним особам та учасникам АТО, котрі прагнуть розвивати підприємницьке середовище регіону.

Після урочистого освячення соціальної установи і вручення символічного ключа від будівлі директору Новороздільського міського центру зайнятості Петру Козаку присутні змогли оглянути інтер’єр новозбудованого міського центру зайнятості, пройтися функціонально-просторовими залами, ознайомитися з інформаційними матеріалами.

версія для друку