українська російська англійська
Арсеній Яценюк щодо реабілітації воїнів АТО: Коли наступали російські війська, вони пішли захищати країну. Тепер ми зобов'язані захищати їх
20.07.2015 | 15:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив відповідним структурам Мінсоцполітики приділяти максимум уваги реабілітації, працевлаштуванню воїнів АТО, їх інтеграції  в мирне життя, соціальній, фінансовій та медичній допомозі. Про це він заявив на засіданні колегії Міністерства соціальної політики України в понеділок, 20 липня.

«Це стосується кожного з вас, - звернувся він до присутніх на колегії соціальних працівників. - Коли наступали російські війська, вони (воїни АТО – ред.) взяли зброю в руки і пішли захищати країну. Коли вони повернулися з фронту, тепер ми зобов’язані їх захищати. Це священний обов’язок кожного громадянина країни, поважати і допомагати своїм військам і своїм солдатам».

Він поставив вимогу працівникам соціальної сфери: «Повсякденна і щоденна робота з учасниками АТО, з сім'ями загиблих, людська турбота. До Дня незалежності пройти кожну сім'ю загиблого, максимум уваги до кожного українського бійця. Повсякденна і щоденна робота, ще раз підкреслюю», - наголосив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк підкреслив надзвичайну важливість роботи соцпрацівників «в складні часи»: «Соціальна допомога і соціальна справедливість дозволяє пережити ці складні часи».

 

версія для друку