українська російська англійська
Спливає термін подачі документів на конкурси директорів Укрспирту та ДПЗКУ
21.07.2015 | 10:31
Прес-служба Міністерства аграрної політики

Міністерство аграрної політики та продовольства України продовжує прийом документів для участі у відкритих конкурсах на посади директорів державних підприємств «Укрспирт» та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Кінцевий термін подачі документів — 26 липня. Разом із заявою претенденти мають особисто надати належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, витяг з трудової книжки, копію документа про повну вищу освіту за відповідною спеціальністю, заповнений аркуш обліку кадрів, інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством, довідку про стан здоров’я, довідку про відсутність судимості, рекомендації та інші документи на власний розсуд.

Обидва підприємства мають особливий вплив на економіку. Тому потребують нової якості менеджменту. Відкритість і прозорість — головні принципи відбору. До складу конкурсної комісії запрошено представників світових рекрутингових та консалтингових компаній, а саме: MCG recruiting, Baker Tilly, AgriPersonnel.

Зразки документів, умови участі в конкурсі та інша необхідна кандидатам інформація, за посиланням http://minagro.gov.ua/node/15537.

 

версія для друку