українська російська англійська
За I півріччя 2015 року Держфінінспекція в Івано-Франківській області відшкодувала втрат на 10 млн. грн.
21.07.2015 | 11:19
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – червня 2015 року фахівці Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 10,1 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло понад 2,8 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму майже 7,3 млн. грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 29 досудових розслідувань і вручили 20 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 7 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 1 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 36 управлінських рішень.

За допущені фінансові порушення 293 посадових осіб підприємств та установ притягнуто до адміністративної відповідальності, 41 – до дисциплінарної, 9 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку