українська російська англійська
У Дніпропетровську Арсеній Яценюк відвідав місце дислокації спецполку МВС "Дніпро-1"
21.07.2015 | 15:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Під час робочої поїздки до Дніпропетровська у вівторок, 21 липня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк разом із Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим та Міністром юстиції України Павлом Петренком відвідали місце дислокації полку патрульної міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС України в Дніпропетровській області.

Арсеній Яценюк ознайомився із матеріальною базою спецпідрозділу, зокрема – із його забезпеченням бойовою технікою, оглянув сучасну казарму бійців, яка розрахована на 200 осіб, а також речовий склад.

У командно-штабній машині Глава Уряду вийшов на зв'язок із передовою в Пісках. Арсеній Яценюк передав вітання бійцям.

Глава Уряду звернувся до бійців «Дніпра-1»: «Дорогі українські герої». Він підкреслив, що «Дніпро-1» - це перший добровольчий батальйон, сформований минулого року на початку бойових дій на Сході України: «Кожен з вас є не просто добровольцем. Ви громадяни, які не за повісткою, а за покликанням душі, серця і свого обов’язку перед країною перші сформували добровольчий батальйон і перші пішли на фронт, щоб боротися проти російського агресора і захищати кожну українську сім'ю, захищати нашу незалежність, нашу державу і майбутнє кожної української родини».

Зараз «Дніпро-1» - це спеціальний полк Міністерства внутрішніх справ. Він, за словами Глави Уряду, стане основою для формування майбутнього Корпусу оперативно-раптової дії Міністерства внутрішніх справ: «Це новий спецназ, мета якого – боротьба з організованою злочинністю і захист громадян країни».

Від імені Уряду України Арсеній Яценюк висловив вдячність бійцям: «Дякую за те, що ви боретесь. Мир можна отримати тільки тоді, коли у нас сильна армія, сильна Національна гвардія і сильний «Дніпро-1». Слава Україні!»

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв із «Дніпра-1».

Арсеній Яценюк та Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручили державні нагороди і відомчі відзнаки 44 бійцям полку. Четверо спецпризначенців отримали іменну зброю. Також вручено нагороди волонтерам.

 

 

версія для друку