українська російська англійська
Польща зацікавлена інвестувати в будівництво нових інфраструктурних об'єктів України, - Валерій Вощевський
22.07.2015 | 08:56
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський провів зустріч із делегацією польських інвесторів з метою посилення економічної співпраці.

Під час зустрічі польська сторона висловила зацікавленість інвестувати в будівництво нових інфраструктурних обєктів України.

Зокрема, польський бізнес готовий інвестувати близько 200 млн. доларів США в будівництво метро на Троєщину в Києві. Йдеться про першу чергу будівництва: від станції «Подільська» до станції «Райдужна», довжиною 5,9 км із п’ятьма станціями. Термін реалізації проекту – 3 роки.

Слід зазначити, що питання будівництва метро на Троєщину вперше було порушене 30 років тому і досі не було вирішене.

Нині на цьому житловому масиві проживає 450 тис. людей, враховуючи перспективну забудову кількість населення може зрости ще на 120 тис. осіб.

«Будівництво метро – питання, якому Уряд приділяє особливу увагу, незважаючи на те, що бракує ресурсів. Україна втратила п’яту частину своєї території та економіки. Ми фактично – у стані війни, і потреба коштів на військовий блок постійно зростає. Тому інвестування проектів з будівництва нашої інфраструктури – це підтримка України в найскладніший її період», – зазначив Валерій Вощевський, подякувавши інвесторам із Польщі.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості додатково зібратися та обговорити умови кредитування проекту з будівництва метро у Києві польським банком.

 

версія для друку