українська російська англійська
Держкомтелерадіо: Відновлено мовлення радіо "Промінь" та "Культура" у проводовій мережі
22.07.2015 | 11:47
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Ввечері 21 липня відновлено мовлення радіо «Промінь» та радіо «Культура», трансляцію програм яких у своїй проводовій мережі вимкнувПАТ «Укртелеком».

Ситуація з відключенням та перспективи подальшого існування проводового мовлення в Україні обговорювалися під час зустрічі у Національній радіокомпанії представників НРКУ, Держкомтелерадіо та Укртелекому.

Сторони дійшли згоди щодо відновлення мовлення на найближчі три місяці, а також домовилися, що впродовж цього терміну спільно з компетентними державними органами шукатимуть шляхи для подальшого існування проводової мережі, її консервації в існуючому стані або модернізації.

Нагадаємо, що «Укртелеком» транслює радіо"Промінь"і "Культуру"за абонплату слухачів, кількість яких за останні роки зменшилась майже у 20 разів. За даними Держкомтелерадіо, станом на кінець 2014 року загальна кількість радіоточок в Україні становила близько1,5 млн одиниць, тоді як на кінець 2013 року вона становила близько 1,6 млн одиниць. Як відомо, в 1991 році в Україні було 19 млн радіоточок.

Слухачі також можуть почути радіо «Промінь» і «Культуру» в ефірі на частотах УКХ-діапазону і лише кількох частотах ФМ-діапазону, а також на сайті promin.fm і radiokultura.org.

 

версія для друку