українська російська англійська
Міністерство інформаційної політики України прозвітувало за четвертий місяць
22.07.2015 | 15:39
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

21 липня відбулася прес-конференція «Звіт діяльності МІП за червень 2015 року» за участі: Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, заступника Міністра Тетяни Попової, радника Міністра з питань інформаційної політики Криму Сергія Костинського та радника Мінстра з питань інформаційної безпеки Дмитра Золотухіна.

Під час виступу Юрій Стець повідомив про основні проекти, реалізовані Міністерства за місяць – передачу ДТВС «УТР» та УНІА «Укрінформ» до сфери управління МІП, на базі яких створюється мультимедійна платформа іномовлення  України, обговорення напрацьованого Експертною радою при МІП проекту Концепції інформаційної безпеки України в регіонах країни та на міжнародному рівні, інформаційний супровід проведення нової хвилі мобілізаційної кампанії, реалізацію програми  «Embedded Jornalism» та ряд закордонних робочих візитів з метою обговорення напрямків боротьби з російською пропагандою.

«Наші напрацювання з актуалізації теми інформаційної агресії, яку Росія здійснює щодо України і до усього світу, вже приносять результати. Крім нас з російською пропагандою бореться увесь цивілізований світ. Зокрема, вчора Варшава й Амстердам представили проект створення російськомовного телебачення під час засідання Ради ЄС із закордонних справ у Брюсселі, призначеного для протидії російській пропаганді. А восени в Естонії розпочне мовлення першій російськомовний телеканал ЕТV+. Ці проекти не пілотні, вони створюється на постійній основі»,- зазначив Юрій Стець.

В свою чергу заступник Міністра Тетяна Попова прозвітувала про хід та перші позитивні результати проекту «Embedded Journalism», а також про інформаційний супровід МІП п’ятої хвилі мобілізації «Гідність, воля, перемога».

Разом з тим, Дмитро Золотухін, який є також секретарем ЕРМІП, розповів про перші результати обговорення Концепції інформаційної безпеки України по регіонах (Одеса, Маріуполь), де документ обговорено з провідними фахівцями галузі та медіаекспертами. Слід зазначити, що головною метою діяльності ЕРМІП є напрацювання трьох взаємодоповнюючих документів: проекту Закону про Концепцію інформаційної безпеки, Доктрини інформаційної політики України та Державної програми розвитку інформаційного простору України.

Нагадаємо, що з метою відкритості та прозорості роботи Міністерства інформаційної політики України та на виконання програми «Відкрита влада», Міністр Юрій Стець запровадив щомісячні публічні звіти за результатами діяльності відомства.

 

версія для друку