українська російська англійська
В Антимонопольному комітеті України відбулась зустріч з експертами групи Європейської Комісії з підтримки України
22.07.2015 | 17:15
Прес-служба Антимонопольного комітету

21 липня в Антимонопольному комітеті України відбулась перша зустріч державного уповноваженого Комітету Анни Артеменко з експертами групи Європейської Комісії з підтримки України в рамках Місії з аналізу інституційного потенціалу в сфері конкуренції (програма TAIEX) (надалі – Місія).

Участь у зустрічі взяли есперти Місії Крістофер Кірбі, Міхаель Альберста Дорота Мальгін, а також представники Антимонопольного комітету України.

Метою першої Місії є вивчення інституційної спроможності Антимонопольного комітету України, а також планування подальшої роботи Місій у рамках програми.

Програма передбачає сприяння у подальшому вдосконаленні діяльності Комітету, зокрема, в антитрастовій діяльності та впровадженні ефективного механізму надання державної допомоги в Україні з метою наближення до стандартів ЄС.

Під час зустрічі представники Антимонопольного комітету України поінформували про основні засади функціонування та пріоритети діяльності Комітету.

Анна Артеменко зазначила, що вже сьогодні Антимонопольний комітет України розпочав виконання зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема, започатковано публікацію рішень, прийнятих на засіданнях Комітету, та винесено на громадське обговорення проект рекомендаційних роз’яснень щодо порядку розрахунку штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Крім цього, після оформлення в установленому порядку будуть внесені зміни до Положення про концентрацію щодо встановлення часу розгляду справ про концентрацію.

 

 

версія для друку