українська російська англійська
У першому півріччі ДФС виявлено майже 40 тис. найманих працівників, які працювали неофіційно
23.07.2015 | 13:00
Прес-служба Державної фіскальної служби

Протягом І півріччя 2015 року фахівцями ДФС виявлено майже 40 тис. найманих осіб, праця яких використовувалася  роботодавцями без укладання трудових угод. Вони сплатили до бюджету майже 6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та понад 13 млн. грн. єдиного внеску.

За результатами контрольно-перевірочної роботи до державної реєстрації залучено майже 17 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність неофіційно. Від цих підприємців бюджет додатково отримав понад 6 млн. грн. податків.

Загалом з початку поточного року під час перевірки суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам, порушення податкового законодавства встановлено в 56 відс. перевірених роботодавців. До сплати в бюджет донараховано 220 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій.

Крім того, за рахунок спільних заходів ДФС та органів місцевої влади 9,8 тис. суб’єктів господарювання підвищили рівень виплати заробітної плати своїм працівникам, внаслідок чого до бюджету додатково надійшло 13,6 млн. гривень.

 

версія для друку