українська російська англійська
"Наша мета - якісні зміни у системі аграрного страхування", - Владислава Рутицька
24.07.2015 | 09:36
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Оновлений Закон України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» має задовольнити інтереси всіх учасників ринку: банківські установи і страховиків, аграрний бізнес та фермерів. Про це сказала заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька під час засідання робочої групи спільно із представниками Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Головна мета правок до Закону - врегулювання усього ринку страхування сільгосппродукції, підвищення фінансової стійкості страховиків, зміна механізму субсидування та розширення доступу до страхування (зокрема, для малих та середніх виробників).

Учасники наради визначили три головні напрями змін у системі убезпечення ризиків для аграріїв: зміни до законодавчої бази, оновлення аграрного пулу та співпраця з професійними страховими компаніями.

«Нам важливо налагодити ефективне партнерство між усіма учасниками агрострахового ринку - державою, страховиками та сільгоспвиробниками. Головна мета – розробити та впровадити цілісну та ефективну систему агрострахування», - зазначила Владислава Рутицька.

 

версія для друку