українська російська англійська
Валерій Вощевський: Ми повинні унеможливити техногенну катастрофу на заводі "Південмаш"
24.07.2015 | 15:15
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський доручив відповідальним держорганам не допустити зупинки діяльності провідного підприємства космічної галузі  — Південного машинобудівного заводу через загрозу масштабної техногенної катастрофи.

Зокрема, Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Міністерство екології та природних ресурсів і Державне космічне агентства України повинні невідкладно вжити заходів щодо недопущення відключення електропостачання на ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» у Дніпропетровську.

Так, ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго» повідомило підприємству про заплановане на 30 липня знеструмлення одного з двох наявних вводів електропостачання ДП «ВО ПМЗ ім. О. М. Макарова» через заборгованість за спожиту електроенергію.

Як зазначили у підприємстві, обсягів резервного електропостачання достатньо лише для живлення систем термостатування резервуарів ракетного палива, охоронної та пожежної сигналізації.

«Така ситуація може призвести до повної зупинки роботи підприємства. А це, у свою чергу, загроза для виникнення масштабної техногенної катастрофи. Ми повинні миттєво спрацювати, щоб не допустити подібного. Необхідно розглянути можливість надання підприємству екологічної броні електропостачання та почати процедуру погашення заборгованості за спожиту електроенергію», – наголосив Валерій Вощевський.

 

 

версія для друку