українська російська англійська
Прем'єр-міністр України зустрівся з главами Українських Православних Церков Константинопольського (Вселенського) патріархату
28.07.2015 | 09:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У понеділок, 27 липня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з предстоятелем Української православної церкви Канади митрополитом Юрієм (Каліщуком) та першоієрархом Української Православної Церкви США митрополитом Антонієм (Щербою).

Під час зустрічі сторони обговорили взаємодію української діаспори з  Україною, питання розвитку державно-церковних відносин, соціальну, доброчинну та місіонерську діяльність Церков України. Значну увагу було приділено проблемам християнської єдності в Україні.

Від імені Уряду України і від себе особисто Арсеній Яценюк попросив глав Українських церков в єдності з Константинопольським патріархатом передати подяку патріархові Константинополя Варфоломію І за його незмінну і щиру увагу до України та її народу.

У зустрічі взяли участь народний депутат України, радник  Прем’єр-міністра України Віктор Єленський та радник предстоятеля Української православної церкви Канади Данило Білак.

 

версія для друку