українська російська англійська
З 1 вересня 2015 року в ДФС працюватиме перманентний едвайзер МВФ
28.07.2015 | 10:06
Прес-служба Державної фіскальної служби

З 1 вересня 2015 року в ДФС працюватиме перманентний едвайзер МВФ. Про це повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час засідання Колегії Міністерства фінансів України, яка відбулася 27 липня 2015 року за участю Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

За його словами Державною фіскальною службою України разом з Міжнародним валютним фондом та Міністерством фінансів України був розроблений детальний План інституційних реформ, який почали втілювати в життя більше місяця тому.

Окрім того, в ДФС вже тиждень працює технічна місія МВФ високого рівня. Співпраця ДФС та МВФ спрямована не лише на планування майбутніх змін, а й на детальний аналіз процесу їх втілення. При цьому обговорюються проблеми, які виникають під час їх здійснення, а також обговорюються кроки, які необхідно зробити для реального втілення даного плану в життя.

«МВФ погодився з 1 вересня цього року надати спеціально для фіскальної служби перманентного едвайзера. Це фахівець, співробітник МВФ, з достатнім досвідом проведення реформ у країнах, які вступали до Європейського Союзу», - підкреслив Голова ДФС.

Серед основних змін, проведених у ДФС, він виділив зміну більш ніж 50% керівного складу територіальних органів ДФС та початок функціонування нового кадрового сервісу: «Ми розпочали також великий проект НR-сервісу ДФС. Перший етап ми запустили. Через 3-4 тижні у нас буде автоматизована система, завдяки якій ми будемо залучати нових працівників, робити тестування тих існуючих працівників, які в нас є», - наголосив Роман Насіров.

Він також окреслив основні цілі, які ставить перед собою ДФС у найближчій перспективі:

- спрощення податкового декларування;

- повна гармонізація податкового та митного законодавства з нормами та стандартами ЄС;

- дієва система адміністрування податків;

- прозорий процес збору податків;

- виконання боргових зобов’язань перед платниками;

- забезпечення наповнення бюджету;

- знищення корупції та відновлення довіри до ДФС;

- перетворення ДФС на клієнто-орієнтовану сервісну службу.

версія для друку