українська російська англійська
Арсеній Яценюк у Луцьку вручив державні нагороди бійцям "Світязя"
28.07.2015 | 12:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У ході робочої поїздки до Луцька у вівторок, 28 липня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк разом із Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим вручили державні нагороди працівникам роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» управління МВС у Волинській області.

Медаль «Захиснику Вітчизни» отримали 14 бійців.

Серед нагороджених були двоє, з якими Арсеній Яценюк та Арсен Аваков познайомилися в Дніпропетровську одразу після виходу цих бійців з оточення під Іловайськом.

Глава Уряду звернувся до бійців: «Хочу вам щиро подякувати від імені Уряду України і від імені своєї родини - дітей, дружини, батьків за те, що ви зі зброєю в руках не дали можливість російським бандитам і терористам піти далі, зупинили армію ядерної держави, яка розпочала війну проти України».

«Ви справжні герої і ви справжні чоловіки, які знають, що таке честь, що таке сила, і які проявили мужність. Країна вами пишається», - сказав він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що кожен із бійців має отримати можливість «далі застосовувати свої знання, вміння і силу».

Він нагадав, що під час поїздки до Дніпропетровська оголосив про створення КОРД – Корпусу оперативно-раптової дії: «Це спецназ, який ставить за мету боротьбу з організованою злочинністю і швидке та оперативне реагування на будь-які прояви правопорушень і злочинів проти прав і свобод громадян».

«Вважаємо, що учасники антитерористичної операції, такі як бійці «Світязя», бійці, які зараз знаходяться в зоні АТО, і ті, хто демобілізовані, - повинні стати основою нового спецназу української правоохоронної системи - нового українського поліцейського спецназу Корпусу оперативно-раптової дії».

«Відповідальність держави – забезпечити кожному, хто захищав зі зброєю в руках незалежність, територіальну цілісність і суверенітет України, гідне місце в цивільному, правоохоронному і військовому житті. Ви це місце вибороли. І це наша відповідальність - щоби кожен з вас відчув себе на цьому місці потрібним країні. Так само, як ви є потрібними країні на фронті», - підкреслив Глава Уряду. 

Командиром роти «Світязь» понад рік був Олександр Фацевич - нинішній Голова патрульної поліції Києва. Сьогодні він представив нового командира роти  - Сергія Козака.

 

 

версія для друку