українська російська англійська
Павло Розенко: Внаслідок реформування Державної служби зайнятості позитивні зміни відчує кожен українець
28.07.2015 | 15:06
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міністр соціальної політики України Павло Розенко та директор Представництва Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра провели робочу зустріч та обговорили питання реалізації спільних проектів у соціальній сфері.

Окремо сторони зупинилися на обговоренні реформи Державної служби зайнятості та ініціативи Уряду щодо створення на її базі Національного агентства зайнятості.

Павло Розенко поінформував, що відповідний законопроект, розроблений фахівцями Мінсоцполітики та Держслужби зайнятості, зараз проходить публічне обговорення із залученням до діалогу представників профспілок, роботодавців та експертів. «У вересні ми будемо готові представити його на розгляд Верховної Ради України», - зауважив він.

«Сьогодні реформування служби зайнятості вкрай необхідне, і затягувати цей процес не можна. Ті функції, які виконує зараз ДСЗ, та надмірна забюрократизованість цієї структури не можуть задовольнити всі потреби суспільства.  Ми здійснюємо переформатування функцій цієї служби – не надання допомоги по безробіттю, а створення активних програм зайнятості стануть пріоритетом», - наголосив Міністр.

Глава Мінсоцполітики також підкреслив, що відмова від статусу органу державної влади сприятиме тому, що Національне агентство зайнятості стане справді сервісною службою, яка разом із залученням приватного сектору забезпечить адресний персоніфікований підхід до кожної людини, створення можливостей для її працевлаштування, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Пан Янтомас Хімстра висловив зацікавленість експертів ПРООН долучитися до обговорення та надати необхідну технічну допомогу у процесі реформування ДСЗ. Також директор Представництва ПРООН в Україні запевнив у готовності розвивати та поглиблювати співпрацю із Міністерством соціальної політики та Урядом України загалом щодо впровадження необхідних соціально-економічних реформ.

 

версія для друку