українська російська англійська
Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції провів зустріч з іноземним радником полковником Бела Тецелі щодо співпраці України з Трастовими фондами НАТО
28.07.2015 | 19:14
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 28 липня, у Києві відбулася робоча зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з радником Офісу зв’язку НАТО в Україні з питань розвитку інформаційних систем полковником Бела Тецелі.

Сторони обговорили стан імплементації попередніх домовленостей в рамках співпраці України з Трастовими фондами НАТО, зокрема за напрямами модернізації систем зв’язку і обміну інформацією для Збройних Сил України, а також кібербезпеки.

У обговоренні також взяли участь представники визначених структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

«Українська сторона у співпраці з Північноатлантичним альянсом виходить з того, що діяльність Трастових фондів НАТО має бути спрямована на виконання найбільш пріоритетних завдань, а також тих проектів, які можуть бути доведені до завершення з мінімальними витратами», – наголосив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції.

Ігор Долгов підкреслив важливість виконання сторонами раніше обговорених завдань щодо модернізації та посилення спроможностей Збройних Сил України у максимально стислі терміни, зважаючи на ситуацію, що склалася на сході нашої держави.

У свою чергу, полковник Бела Тецелі поінформував присутніх щодо своєї діяльності в Офісі зв’язку НАТО в Україні, а також запевнив у готовності до активної співпраці на робочому рівні з відповідальними виконавцями з української сторони.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції подякував полковнику Бела Тецелі за підтримку та суттєву допомогу, яку іноземні експерти надають для реалізації реформ в оборонному відомстві та Збройних Силах України.

 

версія для друку