українська російська англійська
У цьому році очікуване виробництво плодів та ягід становитиме близько 2 млн. тонн, - Володимир Топчій
29.07.2015 | 13:46
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

2015 року прогнозується виробництво плодів зерняткових культур до 1,3 млн. тонн. Це на рівні показників минулого року. Виробництво плодів кісточкової групи дещо нижче, аніж торік – близько 460 тис. тонн. Про це повідомив директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Володимир Топчій в інтерв’ю телеканалу ICTV. 

«Очікуване виробництво плодів та ягід у 2015 році в усіх категоріях господарств становитиме біля 2 млн. тонн. Прогнозується зростання виробництва ягід та горіхоплідних на 2-3% від рівня минулого року. Цієї продукції достатньо задля забезпечення потреб внутрішнього ринку. Близько 70% овочів виробляється дрібними сільгоспвиробниками на півдні України», - наголосив директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК.

Він повідомив, що в Україні для зберігання плодово-ягідної продукції використовується близько 300 плодосховищ-холодильників, загальною ємністю понад 350 тис. тонн. «З них 22 холодильники – сучасні фруктосховища з регульованою атмосферою ємністю понад 50 тис. тонн. Крім того, в Україні нараховується близько 530  овочесховищ, загальною потужністю майже 840 тис. тонн, в тому числі із застосуванням холодильного обладнання  - 448 тис. тонн», - пояснив Володимир Топчій. 

версія для друку