українська російська англійська
Для будівництва фортифікацій в зону АТО поставлено майже 42 тис. кубометрів лісу
29.07.2015 | 16:59
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Державне агентство лісових ресурсів планово виконує завдання Президента України щодо забезпечення зони АТО лісоматеріалами для будівництва фортифікаційних споруд. Про це заявив Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук під час брифінгу в ІА «Укрінформ».

Зокрема, держлісгоспи поставили 41,8 тис. куб. м лісоматеріалів (93% від замовлення) та весь обсяг пиломатеріалів на загальну суму 25,6 млн. грн. Крім поставок лісу, працівники галузі безпосередньо беруть участь у будівництві захисних споруд. Нині в зоні АТО перебувають 146 лісників.

Крім того, за дорученням Уряду на баланс Міноборони безкоштовно передано 17 тис. куб. м лісоматеріалів. «Всі поставлені перед агентством завдання виконуються у повній відповідності до графіків Міністерства оборони України. Нині триває процедура документального оформлення передачі деревини», — зазначив Олександр Ковальчук.

Щодо додаткової потреби в деревині для обшивки траншей і окопів, за попередніми розрахунками Міноборони, загальна потреба в лісоматеріалах становить 85,8 тис. кубометрів. Відповідно до пропозицій Держлісагентства, Мінагрополітики направило листа в ОДА з переліком підприємств та можливими обсягами поставки.

У свою чергу, ОДА замовили 17,3 тис. кубометрів лісопродукції, з них поставлено 14,6 тис. куб. м або 84%. Таким чином, у поточному році підприємства галузі поставили 72,7 тис. куб. м лісоматеріалів та 2,5 тис. куб. м пиломатеріалів, що становить 92% та 100% відповідно від замовлених обсягів.

 

версія для друку