українська російська англійська
Кабінет Міністрів затвердив фінансовий план "Украероруху"
30.07.2015 | 11:04
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Уряд затвердив фінансовий план Державного підприємства обслуговування повітряного руху. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський.

Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження фінансового плану Державного підприємства обслуговування повітряного руху України на 2015 рік». 

«Зараз головною проблемою нашого авіаційного простору є те, що авіаперевізники не  здійснюють перельоти через територію України. Вони надають перевагу сусіднім країнам, наприклад, Туреччині, Болгарії та навіть Росії. Це відповідно вливає на показники Украероруху», - зазначив Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський.

За результатами розгляду фінплану, Уряд висунув вимогу до ДП «Украерорух» не здійснювати у поточному році видатки на ремонт будівель та закупівлю меблів, а капітальні видатки спрямувати виключно на інженерію та програмне забезпечення для посилення безпеки польотів через територію України.

Крім того, для зменшення витрат, прийнято рішення передати Медичний центр ДП «Украероруху» у розпорядження Міноборони України.

Також фінплан передбачає скорочення адміністративних працівників «Украерорух».

«Затверджений  фінансовий  план ДП «Украерорух» на 2015 році має сприяти стабілізації підприємства та забезпеченню необхідних умов для безпечного та ефективного аеронавігаційного обслуговування у повітряному просторі України»,  - підкреслив Валерій Вощевський.

Слід зазначити, що у 2014 році доходи ДП «Украерорух» знизилися на 75% у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року.

Такі результати діяльності ДП «Украерорух» - наслідок незаконного захоплення Російською Федерацією АР Крим та трагедія, що сталася із пасажирським літаком Боїнг 777 Малайзійських авіаліній, який було збито російськими бойовиками на території України.

Нагадаємо, що через ці події повітряний рух над територією півострова та південно-східним регіоном України повністю закрито для польотів літаків.

 

версія для друку