українська російська англійська
Валерій Вощевський вимагає терміново призначити ефективне керівництво "Центренерго"
30.07.2015 | 11:39
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський вимагає від Міністра енергетики та вугільної промисловості негайно навести порядок в управлінні та керівному складі ПАТ «Центренерго».

Відповідну заяву Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський озвучив на урядовому засіданні.

«Надзвичайно важливо, щоб «Центренерго» працювало ефективно, а не «пиляло» кошти на закупівлі вугілля. Прошу правоохоронні органи ретельно перевірити діяльність керівництва цього товариства, – наголосив Валерій Вощевський. –  «Центренерго» - стратегічне підприємство у системі підготовки країни до опалювального сезону, тому необхідно максимально швидко змінити його керівництво. Враховуючи труднощі, які країна має із забезпеченням вугілля та необхідністю оперативних і ефективних дій всієї системи, ми повинні за 2-3 дні прийняти відповідні рішення».

Як зазначив Віце-прем’єр-міністр України, за поставки вугілля в Україну персонально відповідає Міненерговугілля та Мінінфраструктури.

Нагадаємо, Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський доручив українським фахівцям за участю іноземних партнерів розробити чіткий та детальний план дій з підготовки до опалювального сезону 2015 - 2016 рр., який наразі обговорюється членами Уряду та урядовими експертами.

 

версія для друку