українська російська англійська
Триває робота над реформуванням системи управління зоною відчуження, - Валерій Вощевський
30.07.2015 | 11:56
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського створено робочу групу з питань реорганізації управління зоною відчуження.

До складу цієї робочої групи увійшли провідні фахівці, що займаються проблематикою ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та питаннями поводження із радіоактивними відходами, відпрацьованим ядерним пальним.

Сьогодні під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського заплановане перше засідання цієї групи.

«Перед робочою групою стоїть завдання: напрацювати основні напрямки реформи та розробити стратегію її реалізації. Реформування системи управління зоною відчуження дозволить нам мінімізувати ризики і загрози, пов’язані з Чорнобильською катастрофою, а також – залучити інвестиції в національну економіку», – зазначив Валерій Вощевський.

Як повідомлялося раніше, українська делегація на чолі з Віце-прем’єр-міністром України Валерієм Вощевським на Асамблеї донорів у Лондоні домовилася про подальше фінансування будівництва об'єкта «Укриття» на Чорнобильській АЕС з країнами-донорами.

Зокрема, всі донори підтвердили готовність зробити додаткові внески для завершення цього проекту у листопаді 2017 року.

Нагадаємо, Уряд України прийняв рішення 2016 року провести велику міжнародну  конференцію до 30-ліття трагедії на Чорнобильській АЕС.

 

версія для друку