українська російська англійська
Мінагрополітики та представники автопрому створять Координаційний центр з розвитку машинобудування
30.07.2015 | 12:25
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністерство аграрної політики та продовольства України, представники провідних автомобільних і машинобудівних асоціацій України та Національної академії наук підписали положення про Координаційний центр з інноваційного розвитку вітчизняного сільськогосподарського та автотранспортного машинобудування.

Головна мета центру – підвищення конкурентоспроможності вітчизняних машинобудівних підприємств як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Координаційний центр має стати дорадчим органом при Мінагрополітики.

«Окрім підтримки вітчизняного машинобудування, ми маємо на меті створення привабливого інвестиційного клімату. Об’єднання з представниками наукових установ, автомобільного сектору та аграрного дозволить залучити закордонних інвесторів, замінити частину імпорту вітчизняним виробництвом та підтримати українське машинобудування у непростій економічній ситуації. В Україні є підприємства, які спроможні виробляти комплектуючі та запчастини для збору імпортної сільгосптехніки», - зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька. 

«На сьогодні близько 80% техніки в сільському господарстві завезено з-за кордону. Та це при тому, що в країні величезний потенціал, як науковий, так і технічний, для власного виробництва», - сказав президент Асоціації «Укравтопром» Михайло Резнік.

 

версія для друку