українська російська англійська
Василь Шевченко: Учасники АТО - це та категорія громадян, якій ми сьогодні приділяємо особливу увагу
30.07.2015 | 15:24
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Сьогодні у Київському міському Палаці ветеранів відбувся 8 Пленум Всеукраїнської організації інвалідів війни Збройних Сил та учасників бойових дій. Участь у заході взяв Перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко,  представники громадськості.

Йшлося про  соціальний захист ветеранів, інвалідів війни, учасників бойових дій.

«На жаль, військова агресія Росії, яка триває на Сході нашої держави, накладає суттєві обмеження на всі сфери життя, і соціальну політику в тому числі, - зазначив Василь Шевченко. – Тому ми розпочали роботу з усіма небайдужими людьми, міжнародними організаціями, внутрішніми інвесторами, хто може нам допомогти в цей складний час».

Василь Шевченко також  зупинився і на удосконаленні соціального захисту учасників АТО.

«Учасники АТО – це та категорія громадян, якій ми сьогодні приділяємо особливу увагу. На посилення їх соціального захисту Урядом виділені значні кошти та запроваджені нові програми соціальної та психологічної реабілітації. Це абсолютно нові програми», - зазначив він. Перший заступник Міністра  наголосив, що Урядом спрощено процедуру надання статусу учасника бойових дій для хлопців, які воюють на фронті. Шевченко також зауважив, що сьогодні на порядку денному Уряду питання забезпечення учасників АТО житлом, засобами технічної реабілітації та протезами.

 

 

версія для друку