українська російська англійська
Ігор Жданов вручив державну нагороду олімпійській чемпіонці Яні Шемякіній
30.07.2015 | 15:45
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов вручив орден "За заслуги" ІІ ступеня олімпійській чемпіонці Яні Шемякіній. Відповідний Указ Президента було зачитано під час церемонії нагородження, яка відбулася в рамках урочистого відкриття семінару-наради Мінмолодьспорту у Львівській обласній раді.

«З особливою приємністю хочу оголосити про вручення видатній спортсменці сучасності, олімпійській чемпіонці з фехтування, справжньому патріоту України Яні Шемякіній високої державної нагороди – ордена «За заслуги»  ІІ ступеня», - зазначив Ігор Жданов під час церемонії.

Окрім того, Міністр вручив подяки та грамоти працівникам сфери молоді та спорту обласних та районних адміністрацій східних і західних областей України, які найкраще зарекомендували себе у роботі.

Перед учасниками урочистої церемонії виступили солісти та музиканти Львівської обласної філармонії, які виконали народні пісні. Також делегації працівників молодіжно-спортивної сфери Західної України, Донецької та Луганської областей - обмінялися символічними подарунками.

При цьому представники Луганщини та Донеччини щиро подякували Львівщині за допомогу переселенцям зі Сходу. А також всім військовим із Західної України, які ризикуючи своїм життям - захищають місцевих мешканців від терористів у зоні АТО.

 

 

версія для друку