українська російська англійська
Податковою міліцією ліквідовано "конверт-центр" з обігом близько 60 млн. гривень
30.07.2015 | 16:30
Прес-служба Державної фіскальної служби

У Запорізькій області працівниками податкової міліції у рамках кримінального провадження ліквідовано «конвертаційний центр», створений групою з 8 осіб.

Центр «допомагав» підприємствам реального сектору економіки (сфери торгівлі цукром та пально-мастильними матеріалами) Дніпропетровської, Запорізької та Київської областей формувати незаконний податковий кредит та переводити безготівкові кошти у готівку.

Орієнтовний обіг проконвертованих коштів протягом першого півріччя 2015 року склав близько 60 млн. гривень.

За результатами проведених 13 санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях «конвертаційного центру», місцях проживання та автомобілях фігурантів вилучено 12 банківських карток, документацію та комп’ютерну техніку, що підтверджують протиправну діяльність «конвертаційного центру».

Накладено арешти на 29 розрахункових рахунків 9 транзитно-конвертаційних підприємств, на яких заблоковано коштів на загальну суму 110 тис. гривень.

Також проведено 5 обшуків на АЗС, нафтобазі та в офісному приміщенні, де виявлено та вилучено 273 тис. гривень і 1,5 тис. доларів США готівкою, комп’ютерну техніку та чорнову бухгалтерію.

версія для друку