українська російська англійська
Урядовий комітет схвалив фінплан Іллічівського порту
31.07.2015 | 09:44
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Фінансовий план державного підприємства «Іллічівський морський торговельний порт» було схвалено на засіданні Урядового комітету під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського. Затвердження цього проекту документу  Кабінетом Міністрів забезпечить роботою понад 4 тисячі осіб.

За результатами засідання Урядового комітету з питань розвитку інфраструктури та екологічної політики схвалено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження фінансового плану державного підприємства «Іллічівський морський торговельний порт». Документ направлений на розгляд Уряду.

«Урядовий комітет підтримав фінплан Іллічівського порту, що забезпечує роботою понад 4 тис. осіб. Як мені повідомили, середньомісячна зарплата співробітників зросла до 8 тис. грн. Важливо, щоб порт надалі розвивався та гарантував соціальний захист кожному працівнику»,  — прокоментував прийняте рішення Валерій Вощевський.

Відповідно до проекту документа, у 2015 році підприємство планує отримати понад 1,6 млрд. грн. доходів, що у 2 рази більше від показника 2014 року. Разом із цим очікується, що витрати складуть понад 1 млрд. грн.

Згідно із проектом плану порт спрямує інвестиції на свою модернізацію. Зокрема, йдеться про облаштування майданчика для обробки списаних суден та металобрухту, побудови трьох індивідуальних котелень та закупки нового буксира.

Довідково

Іллічівський морський торговельний порт — сучасний міжнародний високомеханізований універсальний транспортний вузол, що спеціалізується на перевантаженні генеральних, наливних, насипних і навалювальних вантажів. Він є одним з найбільших портів України, розташований на берегах Сухого лиману в 12 милях західніше Одеси. 

Порт займає ключове положення на стику головних транспортних шляхів між Європою і Азією, Північчю і Півднем, Центральною і Східною Європою, промислово розвиненими районами України, Росії, Казахстану та морськими комунікаціями, що ведуть через Середземне море в Атлантику та Індійський океан.

Через порт здійснюються міжнародні зв'язки України майже зі 100 країнами світу.

 

 

версія для друку