українська російська англійська
Заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції Ігор Долгов зустрівся з керівництвом Волноваського району
31.07.2015 | 10:23
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 31 липня, в рамках робочої поїздки на Донеччину заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов провів робочу зустріч з представниками влади та місцевого самоврядування Волноваського району.

У заході також взяли участь керівник військово-цивільної адміністрації Валерій Лубінець, начальник групи цивільно-військового співробітництва підполковник Сергій Панюта та командир 72-ї окремої механізованої бригади полковник Андрій Соколов.

Під час зустрічі йшлося про відновлення пошкодженого внаслідок обстрілів житла цивільних громадян, вирішення питань забезпечення життєдіяльності населених пунктів району тощо.

Окрему увагу учасники наради присвятили проблемним питанням, пов’язаним з проживанням тимчасово переміщених осіб.

Було підкреслено, що останнім часом в населені пункти району активно повертаються люди, які, у тому числі, завдяки допомозі з боку військових почувають себе у безпеці та отримують необхідну допомогу.

Також йшлося про готовність району до проведення виборів та співпрацю з міжнародними організаціями.

Керівництво Волноваського району високо оцінило діяльність військовослужбовців у районі, зокрема щодо несення служби на блок-постах, забезпечення перепускного режиму, допомогу мирному населенню.

версія для друку