українська російська англійська
В Маріуполі відкрито перший в Україні Об'єднаний центр цивільно-військового співробітництва
31.07.2015 | 12:52
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 31 липня, у місті Маріуполі відбулася церемонія відкриття Обєднаного центру цивільно-військового співробітництва.

В урочистостях взяли участь заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов, керівник сектору “М” генерал-майор Ігор Федоров, секретар міської ради міста Маріуполя Андрій Федай, керівники промислових підприємств міста, громадських організацій.

Створення Центру, який став першим в Україні і працюватиме безпосередньо у зоні проведення антитерористичної операції, є реалізацією пілотного проекту Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

Основним його завданням є створення необхідних передумов та налагодження дієвої системи співпраці між силовими структурами регіону з цивільним населенням, громадськими обєднаннями, підприємствами та установами міста у військовій, економічній, соціальній сферах, а також надання консультативної допомоги за видами звернень.

«Відкриття Центру знаменує собою новий крок у створенні умов для оперативного вирішення усіх нагальних питань відбудови мирного життя у регіоні за активної допомоги та сприяння силових відомств. Він повинен стати не просто установою, яка вирішуватиме проблемні питання громадян, а осередком довіри та зміцнення зворотнього звязку між армією та народом. Адже навіть в умовах неоголошеної війни необхідно відновлювати мирне життя у регіоні і в державі у цілому», наголосив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

  Присутніх на заході ознайомили із завданнями та функціями, які покладені на Центр, форматом та алгоритмом співпраці з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та цивільним населенням, порядком організації повсякденної життєдіяльності.

  По завершенню презентації відбувся брифінг для представників центральних та регіональних ЗМІ, а також обмін думками з актуальних питань діяльності Центру.

 

версія для друку