українська російська англійська
Голова Казначейства перебуває з робочою поїздкою на Житомирщині
31.07.2015 | 17:56
Прес-служба Державної казначейської служби

31 липня та 01 серпня в Житомирській області з робочою поїздкою перебуває Голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз, в ході якої відвідує ряд районів та міст обласного значення, зокрема, Брусилівський, Володарськ-Волинський, Ємільчинський, Лугинський, Народицький, Овруцький, Олевський, Радомишльський, Червоноармійський райони та міста Коростень і Малин.

Із 11-ти обраних для візиту територій – 9 є найбільш постраждалими від аварії на ЧАЕС, в яких розташовані населенні пункти обов’язкового та добровільного відселення.

В рамках поїздки Тетяна Слюз проводить робочі зустрічі з головами районних рад, міськими, сільськими і селищними  головами та головами райдержадміністрацій, керівниками територіальних органів Казначейства, керівниками фінансових органів, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

Метою зазначених зустрічей є презентація концепції розвитку Казначейства, один із основних моментів якої є перехід до системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство», що дає можливість розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів працювати в режимі реального часу та значно зменшить фінансові витрати на відрядження, друк документів, підвищить рівень відмовостійкості інформаційно-телекомунікаційної системи, забезпечить високий ступінь достовірності інформації.

Також обговорюються питання, пов’язані з децентралізацією влади, змінами бюджетного та податкового законодавства, позитивні та негативні сторони при можливому переході на обслуговування коштів місцевих бюджетів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору.

Активно обговорюється питання вжиття заходів у зв’язку з недостатністю в окремих районах коштів освітньої та медичної субвенції на виплату заробітної плати. Голова Казначейства звертає увагу керівництва районних державних адміністрацій щодо необхідності дотримання вимог чинного законодавства  в частині спрямування коштів загального фонду відповідного місцевого бюджету на виплату заробітної плати та неприпустимість виникнення на кінець року заборгованості з виплати заробітної плати працівникам відповідних галузей.

Також в ході нарад Тетяна Слюз надає роз’яснення на низку питань, пов’язаних з виконанням Казначейством вимог Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників».

 

 

версія для друку