українська російська англійська
Роботу Антикризового енергетичного штабу переведено на посилений режим, - Валерій Вощевський
31.07.2015 | 18:28
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Сьогодні у Харкові Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк фактично доручив перевести роботу Антикризового енергетичного штабу у посилений режим.

З цього приводу Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський заявив: «Як голова Антикризового енергетичного штабу повідомляю, що штаб починає працювати у постійному режимі. До його роботи додатково залучено представників Служби безпеки, Генеральної прокуратури, Збройних сил України та всіх тих, хто в цій ситуації може допомогти нам вирішити питання з підготовки країни до осінньо-зимового періоду».

За словами Валерія Вощевського, в умовах ведення війни підготовка країни до опалювального сезону стала надзвичайно великою проблемою. «Вирішення цього питання потребує злагодженої та ефективної роботи органів влади різних рівнів, компаній енергетичної генерації, інфраструктури, а також військових, які мають організувати безпечне вивезення українського вугілля антрацитної групи з території, що захопили терористи», - зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

При цьому потребує вирішення ситуація, що склалася в Україні з дефіцитом газу. Зокрема, як заявив Валерій Вощевський, необхідно 1,5 млрд. дол. США для закачування 7 млрд. кубів газу в підземні сховища.

Вже у понеділок, 3 серпня, за участі Прем’єр-міністра України відбудеться розширене засідання Антикризового енергетичного штабу, на якому буде розглянуто актуальні питання підготовки паливо-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду, готовність сфери ЖКГ і транспортної інфраструктури.

 

 

 

версія для друку