українська російська англійська
Валерій Полюхович взяв участь в засіданні Ради оптового ринку електроенергії
03.08.2015 | 14:57
Прес-служба Антимонопольного комітету

31 липня 2015 року державний уповноважений Антимонопольного комітету України Валерій Полюхович   взяв участь у засіданні Ради оптового ринку електроенергії (ОРЕ).

21 липня 2015 року Валерія Полюховича призначено неголосуючим директором Ради ОРЕ від Антимонопольного комітету України.

Рада ОРЕ – постійно функціонуючий орган, основний майданчик, на якому учасники ринку електроенергії вирішують найбільш важливі питання функціонування оптового ринку електроенергії України.

Метою засідання робочої групи Ради ОРЕ 31 липня 2015 року, серед іншого,  було обговорення актуальних питань реформування ринку електричної енергії та підготовка відповіді Антимонопольному комітету України щодо стану ринку електричної енергії та проблем, що стримують розвиток конкуренції на ньому.

Нагадаємо, що Антимонопольним комітетом проводиться комплексне дослідження ринків електричної енергії України та ринків енергетичного вугілля України, що використовується для виробництва електричної енергії. Так, зокрема, Комітетом направлені вимоги про надання інформації до генеруючих компаній теплових електростанцій  - ПАТ "Центренерго", ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго", ПАТ "Донбасенерго", ТОВ "ДТЕК Східенерго", ПАТ "ДТЕК Західенерго". Крім цього  направлені вимоги до ДП "НАЕК "Енергоатом", ДП «Енергоринок», ДП «Укренерго», суб’єктам господарювання, що здійснюють виробництво електроенергії на гідроелектростанціях, теплоелектроцентралях, та на електростанціях з використанням альтернативних джерел енергії,  а також суб’єктам господарювання, що видобувають,  продають та споживають енергетичне вугілля.

Також Комітет звернувся до Міненерговугілля, НКРЕКП, експертів ринку,  для надання відповідних роз’яснень, документів, матеріалів та обґрунтувань. Для всебічного дослідження цього питання залучені міжнародні експерти у сфері конкуренції та енергетики. 

 

версія для друку