українська російська англійська
Валерій Вощевський очолить міжвідомчу робочу групу з питань підготовки до нового опалювального сезону
03.08.2015 | 18:38
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

За дорученням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка буде створено міжвідомчу робочу групу з питань підготовки до осінньо-зимового сезону. Цей орган очолить Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський.

Таке рішення прийняте за результатами засідання Антикризового енергетичного штабу, що відбувся під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка сьогодні, 3 серпня, в Будинку Уряду.

Положення про створення зазначеної міжвідомчої робочої групи розглядатиметься на найближчому засіданні Уряду.

Міжвідомча робоча група з питань підготовки до осінньо-зимового сезону збиратиметься щотижня.

Крім того, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Валерію Вощевському взяти під контроль питання стосовно створення обласними державними адміністраціями комісій щодо розрахунків за електричну енергію і газ.

Коментуючи це рішення Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський зазначив: «Тільки наджорсткою платіжною дисципліною можна буде створити передумови для стабілізації грошових потоків у сфері енергетики. Це означає забезпечення розрахунків, насамперед, за те пальне, що необхідне для сталого проходження нового опалювального сезону. А за цим стоїть тепло і світло в оселях наших громадян».

Як повідомлялося, Антикризовий енергетичний штаб перейшов на посилений режим роботи. До його складу увійшли представники СБУ, ГПУ, ЗСУ тощо.

Нагадаємо, як заявляв Валерій Вощевський Україні необхідно 1,5 млрд. дол. США для закачування 7 млрд. кубів газу в підземні сховища.

 

версія для друку