українська російська англійська
В умовах сьогодення питання цивільного захисту населення є одним із пріоритетних для ДСНС, - Микола Чечоткін
04.08.2015 | 11:34
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

4 серпня під головуванням очільника ДСНС Миколи Чечоткіна відбулася апаратна нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів Служби. У ході наради були обговорені основні питання щодо оперативного та злагодженого реагування на надзвичайні ситуації та події по всій території України, діяльності підрозділів ДСНС на сході країни.

Крім того, у ході апаратної наради підсумовані результати проведення командно-штабних навчань органів управління та сил цивільного захисту Харківської області щодо готовності їх до ліквідації надзвичайних ситуацій.

“В умовах сьогодення питання цивільного захисту населення є одним із пріоритетних для ДСНС. Сили та засоби територіальних підрозділів Служби порятунку повинні бути готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації на об’єктах підвищеної небезпеки, підприємствах, тощо. Саме тому командно-штабні навчання й надалі проводитимуться у всіх регіонах України задля підвищення спроможності всіх екстрених служб кваліфіковано та вчасно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації”, - зазначив Голова ДСНС Микола Чечоткін.

 

версія для друку